У цій статті ми розглядаємо 3 моделі іграшок - Satisfyer Love Triangle, Womanizer Premium і Lora DiCarlo Baci.

вакуумный стимулятор

Про бренди


Satisfyer (Німеччина) - це бренд, який за останні пару років представив на ринку секс іграшок велика кількість новинок, оновив дизайн і технології. Вони випускають якісні і при цьому бюджетні девайси, доступні кожному.

Womanizer (Німеччина) - це бренд, який придумав технологію вакуумної стимуляції і в своїй лінійці має кілька моделей іграшок, найпопулярніші з них - Liberty, Premium і Duo.

Lora DiCarlo (США) - це бренд, який при виготовленні іграшок використовує технологію біомімікрія і робототехніку. Простіше кажучи, це технологія, що імітує рухи людей. Ці іграшки створені для усвідомленої мастурбації. За останні 2 роки бренд отримав 6 нагород за свої винаходи.

Порівняння технологій і функцій


В іграшці Satisfyer Love Triangle використовується технологія Air-Pulse Technology + вібрація. Стимуляція відбувається за допомогою однієї мембрани, яка виштовхує повітря на клітор, а потім всмоктує його назад. Додатково можна включити вібрацію. Функція Satisfyer Connect дозволяє підключити іграшку до додатка для доступу до бібліотеки режимів і для віддаленого управління.

В іграшці Womanizer Premium використовується технологія Pleasure Air ™. Усередині Вуманайзера 2 мембрани, які розганяють повітря спочатку між собою, а потім - на клітор. Така стимуляція відчувається більш делікатною і не знижує чутливість клітора. У іграшки є функція Smart Silence - вона не включається до тих пір, поки ви не доторкнетеся шкіри і вимикається відразу після того, як прибираєте. Також у Преміум є функція автопілота, яка рандомно підбирає вам режими стимуляції і Travel Lock.

В іграшці Lora DiCarlo Baci також використовуються 2 мембрани, але вони не засмоктують повітря, а тільки виштовхують його на клітор. Це м'яко і безпечно впливає на м'які тканини і не травмує їх. Така стимуляція імітує дотики губ і язика під час кунілінгуса. Ще одна особливість - у іграшки є не тільки розтруб для клітора, а й м'яка подушечка, яка лягає на зону між статевих губ. Відбувається одночасна стимуляція голівки і тіла клітора. У Baci є функція Travel Lock.

Для чого потрібні вакуумні стимулятори


Satisfyer Love Triangle і Womanizer Premium - ідеальні іграшки для швидких і яскравих оргазмів. Вам буде достатньо 5 хвилин, щоб отримати бажану розрядку.

Baci - їх повна протилежність, тому що він створений більше для дослідження тіла і чутливих зон.

Комплектація і упаковка
Коробка Satisfyer Love Triangle з магнітною кришкою, виготовлена ​​з щільного картону, з гарним дизайном. Усередині іграшка захищена гігієнічної стрічкою, щоб ви були впевнені, що до вас її ніхто не відкривав. Усередині ви знайдете сам девайс, інструкцію і магнітний зарядний кабель.

Коробка Womanizer Premium має гарний дизайн, виготовлена ​​з картону. Усередині ви знайдете магнітну зарядку, мішечок для зберігання, додатковий силіконовий розтруб.

вуманайзер премиум

Коробка Lora DiCarlo Baci має лаконічний дизайн, виготовлена ​​з щільного картону. Усередині еко-мішок для зберігання, у самій іграшки є гігієнічна кришечка, магнітна зарядка, інструкція і індивідуальна карта-гарантія.

бачи лора ди карло

Висновок
Всі три бренди надають якісні інноваційні іграшки зі своїми особливостями. Satisfyer - доступна ціна і багатство дизайнів на будь-який смак. Womanizer - м'який вплив на клітор і високу якість пристрою завдяки додатковим функціям. Lora DiCarlo - інноваційні технології та усвідомлена мастурбація.

Купити Satisfyer Love Triangle, Womanizer Premium і Lora DiCarlo Baci ви можете в нашому магазині. У вас є можливість оформити розстрочку від Приватбанк або монобанк.