игрушки для взрослыхУ відносинах між чоловіком і жінкою настає момент, коли цукерково-букетний період переходить в секс. Але що ж робити, якщо квіти, солодощі і милі листівки вже набридли, а для побутових подарунків ще рано? Варто звернутися до інтимних сюрпризів, адже таким чином можна порадувати не тільки коханої людини, а й урізноманітнити спільну сексуальне життя. Всі товари, описані нижче, ви можете знайти в каталозі онлайн сексшопа "Мур Амур".

Еротичні подарунки для жінки

Еротичний масаж з маслами

Немає нічого ніжніше ніж руки коханої людини, а якщо вони ще й роблять масаж, то ціни їм немає. Не менший успіх, ніж духи з феромонами, матиме масаж з маслами, який не тільки розслабить партнерку, але і підвищить сексуальний потяг у обох, що гарантує досить бурхливе продовження.

массажное масло

купить массажное масло

Вакуумний масажер клітора

Вакуумні стимулятори клітора завоювали популярність серед дівчат як "генератори множинних оргазмів" і навіть сквірта. Ця іграшка не залишить байдужою вашу партнерку.

Saisfyer вакуумный стимулятор клитора

вакуумный массажер

Вібратор або фалоімітатор

Такі іграшки - хороший подарунок для другої половинки. Дівчина, пестячи себе вібратором або фалоімітатором, буде згадувати про улюбленого, який підніс їй цей подарунок або ж може побалуватися цими іграшками разом зі своїм молодим чоловіком.

вибраторы

купить вибратор

Інтимні подарунки для чоловіка

Мастурбатор

Чоловіки так само, як і жінки, мастурбують, тільки якщо жінці можуть допомогти в цьому фалоімітатори або вібратори, то чоловікам на допомогу приходять мастурбатори. Вони замінюють інтимні місця жіночого тіла, що робить мастурбацію більш схожою на реальний секс. Чоловік буде радий такому подарунку, особливо коли буде в розлуці з коханою.мастурбаторы

купить мастурбатор

Іграшки для анального сексу

Сильна половина людства горить бажанням досліджувати кожну частину тіла своєї половинки, тому, подарувавши чоловікові будь-які анальні іграшки, дівчина зможе або підштовхнути хлопця до рішучих дій, або дати зелене світло в його давнє бажання. Це можуть бути анальні пробки або анальні вібратори.

анальные игрушки для мужчин

купить анальную пробку

Ерекційне кільце

Цей подарунок підійде для незакомплексованого чоловіка, який не подумає, що жінка натякає на розмір його гідності або на його статеві здібності. Такий пристрій порадує обох. Чоловік побачить свій агрегат в новому світлі, зможе використовувати його можливості по максимуму і доставить нереальні відчуття партнерки.

эрекционное кольцо

эрекционное кольцо

Масажер для простати

Цей прилад допоможе в стимуляції самої чутливої частини чоловічого тіла - простати. Чоловік отримає величезне задоволення і довго буде вдячний улюбленої.

массажер простаты

массажер простаты

Який би подарунок чоловік і жінка не дарували б один одному, головне - це ті почуття, які вони відчувають один одному, адже коли люди люблять один одного подарунки не тільки приносять величезний захват, а й взагалі втрачають свою необхідність.