Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ерекційні кільця

Осічки в ліжку трапляються навіть у молодих та здорових чоловіків. Статевий член може стати млявим або зовсім втратити бойову стійку через хвилювання, втому або стрес. Щоб ерекція завжди була відмінною, а секс – довгим та якісним, варто придбати у секс-шопі ерекційне кільце. З цим інтимним девайсом можна буде забути про статеві невдачі і почати насолоджуватися сексом повною мірою.

Що таке ерекційне кільце?

Ця секс-штучка формою дійсно є кільцем. Одягається вона на статевий член перед близькістю. Девайс стискає пеніс біля основи, тим самим перешкоджаючи відтоку крові з органу. Результат такого впливу – стійка ерекція, яка не пропадає протягом багато часу. Крім того, чутливість члена підвищується, і будь-які еротичні маніпуляції починають приносити більше задоволення.


Види ерекційних кілець

Секс-іграшки цього типу бувають м'якими та жорсткими. Початківцям краще вибирати еластичні моделі (з силікону чи латексу). Кільце з гнучкого матеріалу легко надіти на статевий член, а потім просто зняти з нього. Досвідченим користувачам секс-виробів підходять жорсткі моделі (з металу, скла, пластику). Ерекційні кільця відрізняються і за іншими параметрами:

  • Лассо. На таких моделях є спеціальний обмежувач, за допомогою якого можна регулювати розмір кільця.
  • Віброкільця. На девайсі може бути розташована віброкуля. Якщо чоловік хоче подарувати партнерці більше сексуального задоволення, слід надіти кільце таким чином, щоб віброкулька торкалася клітора жінки. Якщо ж хочеться самому випробувати більше кайфу, то віброкуль має прилягати до мошонки.

Виробники секс-іграшок створюють також кільця, які надягають не тільки на пеніс, а й стягують і мошонку. Є моделі, які утримуються не біля основи члена, а на його стволі. Кожен чоловік може підібрати собі пристрій на смак, благо секс-шопи пропонують величезну різноманітність ерекційних кілець різного формату.

Як вдягнути кільце?

Починати бажано з гнучких моделей. Коли з'явиться досвід, можна переходити до жорстких виробів. Жорсткі кільця слід надягати тільки на збуджений член, інакше девайс буде складно домогтися правильної фіксації.

  • Перед використанням секс-гаджет слід ретельно вимити з милом або клінером для інтимних виробів. Можна обробити пристрій мирамістином, щоб посилити захист.
  • Потім чоловік має збудитись. Наростити сексуальне бажання можна будь-яким приємним способом – подивитися порно, поринути у сексуальні фантазії, насолодитися ласками від партнерки.
  • Тепер секс-іграшку потрібно розтягнути і надіти на ерегований пеніс, зафіксувавши її біля основи. Не варто використовувати інтимне мастило, щоб усунути ризик зісковзування кільця з члена.
  • А вже після фіксації девайса можна нанести на пеніс лубрикант. Це значно знизить ймовірність появи дискомфорту під час фрикцій та посилить приємні відчуття від близькості.
  • Знімати кільце потрібно після оргазму, коли член повернеться до колишнього розміру. Якщо спробувати зробити це раніше, можна зіткнутися з неприємними чи навіть болючими відчуттями.
  • Якщо член змінив колір (почав синіти), слід відразу зняти кільце. Щоб зменшити дискомфорт при знятті, слід нанести на більший член лубриканта. А наступного разу потрібно використовувати кільце більшого розміру.
  • Якщо вибрано модель з двома кільцями, спочатку потрібно надіти девайс на пеніс, а вже потім зафіксувати друге колечко на мошонці. Буде чудово, якщо чоловік подбає про безпеку та заздалегідь приготує гострі ножиці. Якщо розмір кільця підібраний неправильно і не вдається зняти його руками, можна буде просто розрізати девайс.

Використовувати ерекційне кільце довше за півгодини небажано. Оптимальний час – 20 хвилин. Якщо хочеться продовжити інтимну близькість, потрібно зняти кільце і зробити перерву хвилин на 10. А далі можна знову вдягнути девайс. Варто зазначити, що використання інтимного кільця підвищує лібідо. А це означає, що можна більше не боятися осічок у ліжку з жінкою.

Вгору