Якщо ваш статевий акт зовсім не схожий на «найприємніше, що може бути в житті», то виною цьому може бути недостатня кількість природної смазки піхви. Щоб інтимне життя не асоціювалося з неприємними та болючими відчуттями, медики рекомендують використовувати спеціальні гель-смазки – вони ж лубриканти. Їхнє практичне застосування дозволяє домогтися не тільки зволоження стінок піхви, але й внести різноманітність у статеве життя партнерів.

Навіщо потрібні лубриканти?

Основною метою гель-мастило є полегшення ковзання статевого члена за рахунок збільшення недостатньої кількості природної смазки піхви. Крім цього, багато лубрикантів мають додаткові ефекти - охолодний, збуджуючий, зігріваючий і т.д. Така різноманітність моделей дає безліч варіантів для їх практичного застосування.

Види лубрикантів

Лубриканти розрізняються за компонентами, що входять до них:

Інтимні смазки на водній основі. Найпоширеніший вид лубрикантів. Завдяки натуральній основі є гіпоалергенним, добре зволожує та живить шкіру.

Силіконові смазки. Набагато довше зберігають вологість, ніж водні аналоги, та забезпечують достатнє ковзання. Слід зазначити, що силікон може залишати сліди на ліжку або нижній білизні.

Смазки на гібридній основі. У їх складі змішані 2 види основ, зазвичай це водна основа+силікон або водна основа+масло. Це дає такі переваги, як гарне зволоження та довге ковзання.

Водно-силіконові лубриканти можна використовувати для сексу, із секс-іграшками та презервативами. Водно-олійні лубриканти не можна використовувати з презервативами, оскільки це викликає пошкодження контрацептиву.

Як правильно вибрати смазку

Задаєтеся питанням, який лубрикант купити? При покупці лубриканта важливо визначитися з його призначенням.

Смазки для класичного сексу. Націлені на зменшення дискомфорту та сухості під час статевого акту. Тут найкраще підійдуть моделі на водяній основі. Якщо сухість сильна, можна взяти силіконові лубриканти.

Смазки для анального сексу. Їх потрібно обов'язково використовувати, тому що в анусі не виділяється власне мастило. Секс без мастила або з використанням підручних мастильних імітаторів призведе до сумних наслідків. Відмінно підійдуть мастила на водній основі або силіконовій основі (якщо ви не використовуєте силіконові іграшки), бувають варіанти з знеболюючим або охолоджуючим ефектом. Додатково можна придбати анальні спреї зниження чутливості.

Смазки для орального сексу. Більшість цих моделей на водній основі, через що вони застосовні і для звичайного статевого акту. Але їхня головна ідея в іншому. «Смачні» лубриканти допомагають урізноманітнити оральний секс і зробити його приємним для партнера.

Як використовувати смазки?

Майже всі лубриканти використовуються за однією простою схемою: мастило наноситься на чисті статеві органи або на іграшки. Перед застосуванням рекомендується уважно прочитати інструкцію.

Лубриканти допомагають не тільки зробити статевий акт приємним, а й внести різноманітність в інтимне життя. В асортименті нашого секс шопу ви знайдете якісні мастила та лубриканти зі швидкою доставкою по Україні.