Що таке куні?

Кунілінгус (або в народі "куни") - це оральні ласки статевих органів жінки ротом, язиком, губами. З точки зору психології, оральні ласки сприятливі для здоров'я людини. Жінка, отримавши справжнє задоволення від партнера, стає щасливішим, привабливіше і, звичайно, бажанішим для чоловіка. Задоволення в інтимних відносинах робить партнерку розкутіше, цікавіше, підштовхує на нові експерименти в сексуальних бажаннях. Чоловік, який може доставити справжню насолоду своїй партнерці, загрожує назавжди підкорити її «постіль». Повний володіння жінкою дозволить партнеру отримати величезне збудження і стимуляцію статевих органів.

Для того, щоб інтимний процес не застав партнера зненацька, ніколи не нехтуйте свіжим білизною і акуратною депіляцією в промежині, ефект раптовості і несподіванки робить процес більш чутливим, збудливим і інтригуючим.

Основні техніки кунілінгуса

Техніка кунілінгуса різноманітна: «лопатка», «вісімка», «метелик», «маятник», «бурулька», «проникнення». Всі види оральних ласк гарантовано доставлять жінці задоволення, необхідно тільки дізнатися жінку, її бажання і переваги, динаміку стилю. Попереднє спілкування з партнером допоможе розкріпачити жінку в своїх фантазіях і підкаже партнеру знайти правильний підхід до сексуальних утіх.

  • «Лопатка». Язик партнера повинен бути м'яким і широким, як лопатка. Потрібно пестити партнерку вгору і вниз по статевих губ з легким натисканням, не забуваючи змочувати губи і язик, в ідеалі за допомогою лубриканта для оральних ласк. Злегка торкнувшись клітора, партнер зможе довести жінку до неймовірного оргазму.
  • «Вісімка». Сама назва техніки говорить за себе. Необхідно водити язиком по малим і великим статевим губам вісімкою, злегка напружуючи і пом'якшуючи язик.
  • «Метелик». Це дуже динамічна техніка. Язик партнера постійно переміщається по статевим органам: клітор, малі губи, великі губи, пахова область, жіноче лоно. Ритмічний і напористий темп не змусить довго чекати кульмінаційного моменту.
  • «Маятник». Рухайте язиком вправо і вліво, по всім статевим губам - легким натисканням доводимо партнерку до знемоги.
  • «Бурулька». Легке посмоктування клітора може довести до оргазму, найвимогливішу партнерку. У сукупності з погладжуванням пахової області, дозволить випробувати жінці незабутні відчуття.
  • «Проникнення». Повільно і акуратно вводимо мову в піхву, здійснюючи кругові рухи, доводимо партнерку до оргазму. Досить довгий і болісно приємний процес змусить жінку віддатися повністю сексуальним утіхам.

Хороший куни - безпечний

Перед тим, як приступити до орального сексу, пам'ятайте про прості правила гігієни.

  1. Використовуйте латексні серветки для орального сексу. Їх можна замінити розрізаним презервативом. Це допоможе вам уникнути зараження ХПСШ в разі контакту з малознайомою партнеркою.
  2. Жінці приємні ласки вульви, коли там все досить зволожені, тому поставте в тумбочку біля ліжка флакончик спеціального лубриканта для орального сексу.
  3. Вчасно обрізайте нігті. З довгими нігтями ви можете пошкодити ніжну слизову піхви, занести туди інфекцію, що призведе до неприємних наслідків.

Найкраще куні

Відразу можна відзначити, що будь-яка техніка кунілінгуса не настільки ефективна без взаємодії рук чоловіка партнера. Ласкаві погладжування промежини, покусування сосків, кругові рухи пальцями по клітора, проникнення всередину вульви пальцями, посмоктування клітора, доведе жінку до запаморочливого оргазму. Відчуйте жінку, її збудження і гаряче бажання, дайте їй частку істинного задоволення і результат не змусить себе чекати.