Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гідропомпи і вакуумні помпи

Помпи для члена забезпечують тверду ерекцію та посилюють чутливість. Розрізняють вакуумні та гідропомпи. Чим вони відрізняються, як їх використовувати та який ефект вони дають – подробиці нижче.
В основі іграшки будь-якого з цих типів закладено один принцип - створення негативного тиску всередині колби для посилення припливу крові до члена, що веде до збільшення його в розмірі. Якщо хочете купити вакуумну помпу для пеніса онлайн, вам потрібно визначитися між двома основними видами: вакуумною та гідромоделлю.

Перша, крім колби, йде з трубкою та приєднаною до неї грушею для відкачування повітря. Тиск забезпечується, як відомо з назви, з допомогою створення повітряного вакууму. У гідропомпах немає груші та трубки, вони працюють з водою і за своїм механізмом нагадують гідронасос.

Помпи для пеніса мають нижчу ціну, але поводитися з ними потрібно максимально акуратно, щоб уникнути розриву капілярів під час використання. Гідромпи таких проблем не мають: вода захищає від будь-яких можливих травм через вплив вакууму, але і вартість таких іграшок у секс-шопі не дуже низька.

В ефективності використання обидва типи приблизно однакові. На неї впливатиме потужність насоса, а використання повітря чи води для розтягування пеніса – це питання комфорту. Якщо ви новачок і хочете замовити іграшку для пеніса, почитайте характеристики по обох варіантах, огляд моделей відомих лінійок, щоб підібрати оптимальний.

Чоловічі помпи можуть бути використані для профілактики застійних явищ, збільшення тонусу судин, перманентного приросту у розмірі пеніса або перед сексом для миттєвого стрибка у розмірі 8-12 разів та твердої ерекції. В обох випадках тривалість закачування не повинна перевищувати 15-20 хвилин.

Якщо ви використовуєте цю іграшку перед статевим актом, то для продовження ефекту скористайтеся ерекційним кільцем. Ви можете купити вакуумні помпи для чоловіків із ним у комплекті. Для перманентного збільшення пеніса користуватися девайсом потрібно регулярно: кілька разів на тиждень мінімум протягом кількох місяців.

Вгору